• 26 stycznia 2015

W minionym roku podpisaliśmy kontrakt z niemiecką firmą Fred Schulze Metallbau u. Fördertechnik na wykonanie, dostawę i montaż konstrukcji stalowej w zajezdni tramwajowej w Berlinie mieszczącej się pod adresem Betriebshof BVG Landsberger Allee 576, 12681 Berlin.
Właścicielem firmy jest Fred Schulze. Po wykonaniu zlecenia i nieotrzymaniu należności w ustalonym terminie dowiedzieliśmy się, że firma ogłosiła upadłość. Na drodze postępowania wyjaśniającego dowiedzieliśmy się od zarządu zajezdni tramwajowej w Berlinie (Betriebshof BVG Landsberger Allee 576, 12681 Berlin), że firma Schulze Metallbau u. Fördertechnik nie otrzymała od nich zlecenia. Stroną umowy była inna firma X, która zleciła wykonawstwo firmie Freda Schulze. Zajezdnia berlińska zapłaciła należność po wykonaniu zlecenia firmie X a ta zapłaciła należność naszemu klientowi czyli Fredowi Schulze.
Udało się ustalić, że konto firmowe Freda Schulze zostało wyczyszczone a on sam nie posiada żadnego majątku. Pomimo posiadanego wyroku sądowego nie odzyskaliśmy 78.000,00 euro.
Publikujemy tą informację ku przestrodze innych: Fred Schulze zlikwidował firmę Schulze Metallbau u. Fördertechnik ale nadal funkcjonuje. Może działać pod inną nazwą a może zatrudnić się w innej firmie. My przestrzegamy innych przed tym nazwiskiem i firmą Schulze Metallbau u. Fördertechnik, której logo publikujemy.

Poniżej link do strony, przed którą przestrzegamy…
http://www.metallbau-foerdertechnik.de/

 

Licznik odwiedzin : 358,031